Gator logo

Gator Newsletter

Newsletter je občasník s novinkami a akciami o hostingových službách a projektoch Gator.

V období najbližších mesiacov bude prebiehať migrácia dát na servre WY a počas tohto procesu môžu byť niektoré management nástroje na správu našich služieb nedostupné (ako napr. vytváranie nových emailových schránok, zmeny hesiel, celá správa konta a pod.) V urgentných prípadoch sa prosím obráťte na našu technickú podporu, ktorá vám zabezpečí vykonanie požadovaných zmien, prípadne môžete požiadať o prednostné prehodenie služieb na infraštruktúru WY.

Technická podpora Gator je tu pre vás naďalej na tel. č. +421 917 777. Po presune dát na WY servery vám bude k dispozícii WY helpdesk, ktorý je dostupný 7 dni v týždni na tel.č. +4212 581 010 062, alebo na Live chate na stránke wy.sk.

Služby so samostatným prihlasovaním:


webmail_login.jpg

WebMail

Webový klient pre prácu s e-mailami bez poštového klienta. Intuitívne rozhranie, konfigurovateľné vizuálne témy, filtrovanie správ, adresár a iné.webftp_login.jpg

WebFTP

Webový FTP klient; umožňuje meniť, prehliadať či pridávať obsah do Vášho priestoru na serveri. Ponúka možnosť zabezpečenia (SSL) a pripojenie aj keď nie je možné použiť klasické FTP klienty.


login_dbadmin.jpg

Administrácia databáz

Populárny phpMyAdmin je ideálny pre správu databáz. Okrem štandardných operácií s dátami umožňuje aj ich zálohovanie.

ICQ_logo_small 192716524

mobil  0917 191 777

email_icon_small gator@gator.sk

Domény .SK za 15,90€
.COM
, .NET, .EU
už od 4,99€
Nájdite svoju doménu...